Мовчання

Мовчання (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мовчання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Молчание / Silence

Події розгортаються в Японії в XVII столітті. Священики-єзуїти отець Себастьян Родрігес (Ендрю Гарфілд) і отець Франциско Гаррпе (Адам Драйвер) відправляються до Японії. Тут вони хочуть розшукати поселення християн і отця Кріштована Феррейру (Ліам Нісон), їх духовного наставника. Замість ідеальної громади, що живе за заповідями, проповідники застають загнаних у підпілля та заляканих людей. Місцева влада піддає християн жорстоким тортурам, закликаючи відмовитися від своєї віри.

Історична драма «Мовчання» – фільм Мартіна Скорсезе про єзуїтських священиків, які вирішили проповідувати в Японії. Сюжет фільму ґрунтується на однойменній книзі Сюсаку Ендо. Скорсезе планував екранізацію цього роману починаючи з 1988 року. До роботи режисер приступив після 23 років очікування в 2014 році. Головні ролі дісталися Адаму Драйверу та Ендрю Гарфілду, який для зйомок в цьому фільмі схуд на 20 кілограмів. Основні зйомки велися на Тайвані.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2016
Країна
США, Італія, Японія, Мексика
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, історія
В головних ролях
Ендрю Гарфілд, Ліам Нісон, Адам Драйвер, Кіран Хайндс, Таданобу Асано, Сінья Цукамото
Режисер
Мартін Скорсезе
Сценарій
Джей Кокс, Сюсаку Ендо
Прокат
З 19 січня 2017, орієнтовно по 08 березня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 січня 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
161 хв.
Вікові обмеження
16+