Місто гріхів 2

Місто гріхів 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Місто гріхів 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Город грехов 2 / Sin City: A Dame to Kill For

Події фільму «Місто гріхів 2» розгортаються в тому самому містечку Бейсін-Сіті. Історії жителів міста переплітаються з вже відомими глядачу новелами, вводячи нових персонажів та не забуваючи показати про подальше життя вже знайомих. Ненсі (Джессіка Альба) так само горює через смерть детектива Хартігана, який заради її безпеки пожертвував своїм життям. Тим часом Дуайт (Джош Бролін) ретельно планує жорстоке вбивство. Жінка на ім’я Ава Лорд (Єва Грін) зрадила йому та Дуайт вирішує за це позбавити її життя.

Фільм «Місто гріхів 2» знято в кращих традиціях жанру нуар. Кінокритики добре зустріли стилістику першої картини, тож знімальна група вирішила не відходити від своїх традицій. Як і перша частина, фільм наповнений песимізмом, цинічністю та фаталізмом. У основу сюжету знову покладено графічні новели Френка Міллера, головна з яких «Жінка, за яку варто вбивати». Робота над сценарієм тривала понад 5 років. Цікаво, що було вирішено не починати кастинг акторів, допоки не буде повністю готовий сценарій.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Джозеф Гордон-Левітт, Міккі Рурк, Джуно Темпл, Джессіка Альба, Брюс Уілліс, Єва Грін, Розаріо Доусон, Джеймі Чунг, Леді Гага
Режисер
Френк Міллер, Роберт Родрігес
Сценарій
Френк Міллер, Уільям Монахен, Роберт Родрігес
Прокат
З 21 серпня 2014
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16 років