Сестри

Сестри (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сестри» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сестры / Sisters

Головні героїні Кеті (Тіна Фей) і Маура (Еммі Полер) – сестри. Вони давно виїхали з батьківського дому, і кожна намагалася самостійно влаштувати своє життя. Бажання батьків продати будинок, в якому пройшло дитинство дівчат, застає їх зненацька. Літні батьки всього лише попросили розібрати речі в їх колишній кімнаті. Процес міг би стати набридливим, або ж зворушливим, сповненим ніжних спогадів. Але те, що влаштували сестри нікому б і в голову не прийшло. Кеті і Маура організували вечірку. Залишається тільки одне питання – чи буде що продавати після такого прощання сестер з будинком їхнього дитинства?

Режисером фільму «Сестри» став Джейсон Мур, в послужному списку якого багато комедій. Більшу частину своєї кар'єри він присвятив серіалам, це другий його фільм на великому екрані після «Ідеального голосу». Сценарист Паула Пелл має великий досвід роботи в гумористичних шоу на ТБ. І навіть оператор Беррі Петерсон знімає в основному комедії.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Еммі Барнс, Джон Сіна, Тіна Фей, Джон Легуізамо, Джеймс Бролін, Кейт МакКіннон
Режисер
Джейсон Мур
Сценарій
Паула Пелл
Прокат
З 07 січня 2016 по 27 січня 2016
Прокат в Ялті з:
14 січня 2016 р.
Тривалість
118 хв.
Прем'єрний період до:
13 січня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з:
14 січня 2016 р.
Вікові обмеження
16+