Швидкий

Швидкий (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Швидкий» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Скорый «Москва – Россия» /

Події картини «Швидкий» розгортаються на безкраїх просторах Росії. Сергій (Сергій Свєтлаков) ладний зробити будь що, аби лише виграти парі. Заради цього йому доведеться перетнути усю країну та дістатися Владивостока. Туди ж прямує і гостя країни – американка з руським корінням Міла (Маргарита Левієва). Вона буде зніматися у фільмі про доблесних російських льотчиць. Але політ з героєм Радянського Союзу назавжди вселяє в неї страх до літаків. Тож неблизький шлях через всю країну і Сергію, і Мілі доведеться подолати залізницею, відчувши на собі увесь колорит непередбачуваної російської глибинки.

Фільм-подорож – незвична робота режисера Ігоря Волошина («Бедуїн», «Олімпус Інферно», «Я»), в деякому сенсі дебют. Маючи неабиякий досвід роботи над документальним кіно та драмами, він вперше взявся за комедію. Сценарій – плід спільної праці Волошина, Дениса Родміна («ДухLess») та Сергія Свєтлакова.

imbd_logo Created with Sketch.
3.3/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, пригоди
В головних ролях
Сергій Свєтлаков, Майкл Медсен, Маргарита Левієва, Павло Деревянко, Інгеборга Дапкунайте
Режисер
Ігор Волошин
Сценарій
Денис Родмін, Сергій Свєтлаков, Ігор Волошин
Прокат
З 17 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
14 років