Хмарочос (12+)

Хмарочос (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хмарочос» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Небоскрёб / Skyscraper

Головний герой фільму – Вілл Соєр (Двейн Джонсон), колишній ФБРівець, керівник групи рятування заручників. Нині його робота полягає в оцінці безпечності споруд, особливо багатоповерхових. Компанія, на яку він працює, надає йому та його родині житло у найвищому хмарочосі світу – Перлині. Цей будинок містить як житлові квартири, так і офіси, є навіть окремі ізольовані поверхи зі своєю екосистемою. До того ж це найбезпечніша споруда, яку тільки можна уявити – так переконують власники багатоповерхівки. Та це не так. Через збройний напад на 90-х поверхах спалахує пожежа. Родина Соєра заблокована на верхніх поверхах і не має змоги вибратися звідти. Аби врятувати родину, герою доведеться боротися не лише з вогнем, а і з тими, хто навмисне шкодить споруді.

Кримінальний трилер «Хмарочос» із Двейном Джонсоном у головній ролі вкотре продемонструє вміння його героїв виплутуватися із безвихідних ситуацій. Сценарієм та режисурою займався Роусон Маршалл Тербер («Ми – Міллери»).

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
екшн, катастрофа, драма
В головних ролях
Двейн Джонсон, Нів Кемпбелл, Пабло Шрайбер, Байрон Манн, Кевін Ранкін, Роланд Мюллер, Чін Хань
Режисер
Роусон Маршалл Тьорбер
Сценарій
Роусон Маршалл Тьорбер
Прокат
З 12 липня 2018, орієнтовно по 29 серпня 2018
Прокат у технології IMAX
До 25 липня 2018
Прокат у технології 4DX
До 15 серпня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технологіях IMAX та Cinetech+
З 12 липня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
103 хв.
Вікові обмеження
12+