Кохання без зобов'язань

Кохання без зобов'язань (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання без зобов'язань» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь без обязательств / Sleeping with Other People

У Нью-Йорку завжди можна було зустріти людей, чия поведінка викликає захоплення і здивування одночасно. Саме до таких людей і відносяться головні герої комедії. Джейк (Джейсон Судейкіс) дуже любить жінок і не мислить свого життя без незкінченої черги коханок, які змінюють одна одну. А всі його знайомі переконані, що він добродушнішого й милішого чоловіка годі й шукати. Лейні (Елісон Брі) насправді шахрайка. Але, дивлячись на неї, таке ніколи не спаде на думку. Спочатку відносини між Джейком і Лейні були виключно дружніми. Але з кожним днем ​​герої усе більше захоплюються одне одним.

Комедію «Кохання без зобов'язань» зняла режисер і сценарист Леслі Хедланд («Холостячки»). Для виконання головних ролей були запрошені Джейсон Судейкіс і Елісон Брі, для яких комедія є улюбленим жанром. Основні зйомки проходили в Нью-Йорку влітку 2014 року. У січні 2015 фільм був презентований в рамках кінофестивалю Санденс, після чого був показаний ще на п'яти кінофестивалях.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Джейсон Судейкіс, Елісон Брі, Наташа Ліонн, Адам Скотт, Аманда Піт, Марк Блукас
Режисер
Леслі Хедланд
Сценарій
Леслі Хедланд
Прокат у Львові
З 17 вересня 2015 по 07 жовтня 2015
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років