Слуга народу 2

Слуга народу 2 (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Слуга народу 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Слуга народа 2 / Слуга народу 2

Президент Василь Голобородько при владі вже майже півроку. Економічна ситуація в країні погіршилася, ціни ростуть, національна валюта знецінюється. Кредит народної довіри до Президента стрімко падає. Для стабілізації ситуації в країні Голобородько необхідно отримати фінансову допомогу МВФ у розмірі 15 мільярдів євро, яку можуть надати, якщо в Україні будуть введені реформи і прийняті антикорупційні закони. Однак Верховна Рада, якою таємно керують олігархи, блокує голосування по пакету цих законів. Щоб реалізувати свої плани Президент вирушає в поїздки по Україні. Він побуває в Харкові, Одесі, Запоріжжі та у Львові. Його чекає велика кількість пригод, випробувань і навіть переслідування «тітушок».

Фільм «Слуга народу 2» - це продовження подій, викладених в популярному серіалі «Слуга народу», який був показаний на каналі «1+1» і став найбільш рейтинговим продуктом на українському ТБ восени 2015 року. Другий сезон серіалу вийде в ефір «1+1» в 2017 році. Фільм орієнтований на український ринок і розповідає про реалії в нашій країні, про те, що прямо зараз відбувається в Україні. Багато героїв фільму розмовляють українською мовою. У фільмі знімаються Станіслав Боклан, Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Ольга Кіяшко, Володимир Горянський, Дмитро Лаленков та багато інших українських акторів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
комедія
В головних ролях
Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Міка Фаталов, Ольга Жуковцова, Георгій Поволоцький, Сергій Калантай
Режисер
Олексій Кирющенко
Сценарій
Андрій Яковлєв, Олексій Кирющенко, Дмитро Григоренко, Юрій Костюк, Юрій Микуленко
Прокат
З 23 грудня 2016, орієнтовно по 08 березня 2017
Прем'єрний період орієнтовно до
4 січня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
05 січня 2017 р.
Тривалість
100 хв.
Вікові обмеження
12+