Смертельно живий

Смертельно живий (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смертельно живий» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Смертельно живой /

Головний герой психологічного трилера – відомий письменник Семен (Олександр Герелес). Його життя змінюється, коли до нього починають приходити смс-повідомлення дивного змісту. Їх можна було б розцінювати як чийсь жарт, але все, що в них написано, збувається. Так триває три роки і Семен вже звик до такого порядку речей. Страх, протест і почуття неминучості охоплюють його, коли він отримує смс про свою швидку смерть.

Фільм про письменника, якому приходять дивні смс-повідомлення «Смертельно живий» – це перший український психологічний трилер. Автор сценарію і режисер картини – молодий і перспективний Максим Стецков, який виконав у фільмі одну з другорядних ролей. За словами творця картини, самим екстремальним випадком на знімальному майданчику став ураган, що надовго знеструмив локацію. Як результат наступний знімальний день для групи тривав 18 годин. Картина повністю знята на українські гроші. Зйомки проходили в Києві та Чернігові.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Україна
Мова дублювання
оригінал
Жанр
трилер, драма, детектив
В головних ролях
Вікторія Варлей, Максим Стецков, Олександр Герелес, В'ячеслав Довженко, Олег Примогенов, Михайло Кришталь
Режисер
Максим Стецков
Сценарій
Максим Стецков
Прокат
З 16 квітня 2015
Тривалість
78 хв.
Вікові обмеження
- років