Смішарики. Легенда про золотого дракона

Смішарики. Легенда про золотого дракона (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смішарики. Легенда про золотого дракона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Смешарики. Легенда о золотом драконе / Смешарики. Легенда о золотом драконе

Життя у країні смішариків йде своїм звичним плином: Бараш все пише меланхолійні вірші і мріє стати відомим поетом. А ось місцевий вчений Лосяш дивиться на життя по-іншому. У пошуках піддослідного для свого експерименту, він просить Бараша випробувати новий прилад, який зробить його сміливим, спритним та вмілим. Але все йде не за планом, і герой перетворюється на гусінь, а повернути його колишній вигляд виявляється не так просто. Герої мультика відправляються у дикі джунглі, щоб розкрити таємницю давньої цивілізації і врятувати Бараша.

Пригодницька комедія є приквелом дитячого мультсеріалу «Смішарики. Легенда про золотого дракона». Режисером виступив Денис Чернов, а сценарій до фільму написав Дмитро Яковенко, який також брав участь у створенні мультфільмів «Лунтік», «Смішарики», «Барбоскіни» і «Літаючі звірі». Головних персонажів озвучили Дмитро Нагієв, Гарік Харламов та інші.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2016
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
мультфільм, пригоди, комедія
В головних ролях
Михайло Черняк, Сергій Мардарь, Антон Виноградов, Володимир Постніков, Світлана Письмиченко
Режисер
Денис Чернов
Сценарій
Денис Чернов, Дмитро Яковенко
Прокат
З 17 березня 2016 по 06 квітня 2016
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
6+