Безсоромна мандрівка (16+)

Дивіться фільм Безсоромна мандрівка (16+) (Дочь и мать её) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Безсоромна мандрівка (16+) 2017 року.
Дочь и мать её / Snatched

До цієї поїздки Емілі (Емі Шумер) рідко проводила час разом зі своєю матір'ю Ліндою (Ґолді Хоун). Але Емілі щойно кинув хлопець, і на руках залишилися квитки на двох до Південної Америки. Не пропадати ж добру. Тим більше дівчині не завадить розвіятися. Але приїхавши на курорт, мати і дочка дізнаються одна про одну багато нового. А коли їх викрадуть, то вже ніколи буде соромитися. Втеча була б хорошим порятунком, але вони посеред джунглів і зовсім не знайомі ані з місцевою культурою, ані з мовою.

Комедія «Безсоромна мандрівка» для Ґолді Хоун, яка виконала роль Лінди, це перша поява на екрані після тривалої перерви. До цього вона знялася в 2002 році у фільмі «Сестри Бенгер». Режисером картини став Джонатан Левін («Життя прекрасне»). Сценарій написала Кеті Діпполд («Копи в спідницях», «Мисливці за привидами»).

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Ґолді Хоун, Емі Шумер, Айк Барінхолц, Крістофер Мелоні, Рендолл Парк, Том Бейтман
Режисер
Джонатан Левін
Сценарій
Кеті Діпполд
Прокат
З 22 червня 2017, орієнтовно по 12 липня 2017
Прем'єрний період
До 28 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16+