Стукач

Стукач (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стукач» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стукач / Snitch

Бажаючи заробити, Джейсон Коллінз погоджується на сумнівну робітку. Все, що йому потрібно зробити - це доставити пакет з пункту «А» в пункт «Б». Збурений жагою легкого заробітку, хлопчина не помічає, як стає справжнісіньким наркокур'єром, а в його руках опиняється досить велика партія товару. Настільки велика, що в разі піймання Джейсону загрожує солідний термін ув'язнення.

Крики «Ні з місця!», «Лежати!». Мокрий від дощу асфальт перед особою, потім поїздка в ділянку і пред'явлене звинувачення, за яке загрожує значний термін. Максимум, що може зробити в цій ситуації адвокат - це скоротити його до 10 років. Саме такий мінімум встановлено в Сполучених Штатах за перевезення наркотиків. Для того щоб позбавити хлопця від ув'язнення, його батько - простий будівельник - погоджується на угоду з поліцією. Тепер він повинен впровадитися в мафію і вивідати всю необхідну копам інформацію. Небезпечніше завдання важко собі й уявити, але на що не підеш заради порятунку власного сина.

«Стукач» - це бойовик з елементами драми, в основі сюжету якого лежать реальні події. Головному героєві не просто буде вийти на потрібних людей, але він зробить це, використовуючи зв'язки своїх знайомих з будівництва, деякі з яких тільки що відмотали термін. Саме так батько хлопця і отримує роботу перевізника наркотиків. Добре показавши себе у важкій ситуації, він стає членом "сім'ї". Але якщо у картелі дізнаються, що батько Джейсона стукач, небезпека загрожує також його дружині і маленькій дочці. Ситуація ускладнюється ще й тим, що поліція висуває все нові і нові завдання, вимагаючи в підсумку здати їм самого ватажка картеля.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Дуейн Джонсон, Надін Веласкес, Сьюзен Сарандон, Майкл К. Уільямс
Режисер
Рік Роман Во
Сценарій
Рік Роман Во
Прокат
З 21 лютого 2013
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
12 років