Снiгова королева

Снiгова королева (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Снiгова королева» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Снежная королева / Снежная королева

В одній країні, де панує вічний холод, міста ніколи не бачили весняної зелені, а піратські кораблі стоять закутими в лід, живе хлопчик на ім'я Кай – син чарівника, якого перетворила в крижану статую зла і безсердечна Снігова королева. Кай має сестру, яка, незважаючи на свій юний вік, вирізняється неабиякою відвагою та справжньою героїчною мужністю. Її звуть Герда, і саме вона вирушає на допомогу своєму маленькому братику. Вирушає назустріч невідомості, крижаному вітру і власним страхам.

Вам пощастить побачити чудову інтерпретацію славнозвісної казки Ганса Христіана Андерсона, яка підкорила серця мільйонів читачів по всьому світу. Одним з режисерів цього анімаційного фільму є Максим Свєшніков, який займався написанням сценарію для серії вітчизняних повнометражних мультфільмів про трьох богатирів. Цей мультиплікаційний цикл був дуже тепло зустрінутий публікою, і режисер постарався перенести в ««Снігову королеву»« краще, що було в богатирській трилогії – гумор.

Зрозуміло, не підвів і сюжет. Не будемо псувати глядачеві задоволення від перегляду, відразу ж розкриваючи всі таємниці. Скажемо лише, що він дещо відрізняється від сюжету оригінального літературного твору.

Ви готові зробити дивовижну подорож в крижану фантазію? У країну, де правлять практичність і холод. У місце, де чіткість простих ліній не залишає простору емоціям. Вас чекає зустріч не тільки з добре відомими героями, але і з цілком новими персонажами. Приготуйтеся до незабутніх новорічних пригод, адже Снігова королева не здасться так просто.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
мультфільм, фентезі, пригоди, сімейний
В головних ролях
Іван Охлобистін, Нюша Шурочкіна, Ганна Ардова, Раміля Іскандер, Дмитро Нагієв, Ліза Арзамасова, Галина Тюніна, Юрій Стоянов, Людмила Артем'єва
Режисер
Максим Свєшніков, Владлен Барбе
Сценарій
Вадим Свєшніков, Владлен Барбе
Прокат
З 03 січня 2013
Тривалість
80 хв.