Сноуден

Сноуден (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сноуден» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сноуден / Snowden

Головний герой фільму – Едвард Сноуден (Джозеф Гордон-Левітт). Блискуча кар'єра в ЦРУ і Агентстві національної безпеки відкрила йому доступ до інформації, яка була секретом для рядових співробітників. Виправдовуючи свої дії боротьбою з тероризмом і контролем безпеки, американські спецслужби ведуть стеження за людьми по всьому світу. Будучи ідеалістом, Едвард вважав за потрібне відкрити світові очі на таке втручання в особистий простір людей.

Драма «Сноуден» розповідає про колишнього агента ЦРУ Едварда Сноудена, який передав журналістам засекречену інформацію спецслужб. Зняти фільм, побудований на цих подіях, довірили режисерові Оліверу Стоуну, триразовому володарю премії «Оскар». Сценарій писали спільно сам Стоун і Кіран Фіцджеральд. Використовували при цьому книги адвоката Анатолія Кучерни «Час спрута» і журналіста Люка Гардінга «Файли Сноудена: Історія самої розшукуваної людини в світі». Зйомки велися в Європі і частково на території США.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2016
Країна
США, Німеччина, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, біографія
В головних ролях
Джозеф Гордон-Левітт, Скотт Іствуд, Шейлін Вудлі, Ніколас Кейдж, Тімоті Оліфант, Закарі Куінто
Режисер
Олівер Стоун
Сценарій
Кіаран Фіцджеральд, Олівер Стоун, Анатолій Кучерена
Прокат
З 15 вересня 2016, орієнтовно по 28 вересня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
15 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
140 хв.
Вікові обмеження
0+