Агент під прикриттям

Агент під прикриттям (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Агент під прикриттям» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Агент под прикрытием /

Моллі Моріс – відважна дівчина, яка вибрала не зовсім типову для юної дами професію. Вона – приватний детектив, і їй вже підкорилося кілька справжніх розслідувань. Нехай не дуже небезпечних і складних, але все ж...

Відверто кажучи, головна героїня й не думала про серйозну кар'єру федерального агента, принаймні, в найближчі років десять. Але в долі, мабуть, інші плани щодо неї. У ФБР, як не дивно, знають про тямущу Моллі. І ось настає момент, коли дівчина може стати для федеральних агентів цінним кадром, ще й саме через те, що вона дівчина.

«Агент під прикриттям» – весела і захоплива комедія режисера Тома Вона, який подарував нам «Якось у Вегасі». Відважній головній героїні доручили непросте завдання із проникнення в жіноче таємне товариство одного з коледжів, увійти в яке, мабуть, навіть складніше, ніж зійти за свого в масонській ложі.

У коледжі навчається дочка одного з найвпливовіший злочинців Америки. Вона вкрай важлива для федералів, бо може дати свідчення з багатьох справ. Через кровну спорідненість зі злочинним синдикатом дівчинці постійно загрожує небезпека. І тут у справу вступає наша головна героїня. Її завдання – проникнути в коледж під виглядом безтурботної учениці і завоювати довіру дочки злочинця. Здавалося б, немає нічого простішого. Але ви хоч уявляєте собі, що таке жіночий колектив американського коледжу? Підліткова тусовка, з усіма її правилами, дрес-кодом і культом популярності, виявляється для Моллі справжнім пеклом.

«Агент під прикриттям» – ідеальний фільм для спільного перегляду з друзями. Чудовий гумор, неабиякий сюжет і динамічний розвиток подій – що ще потрібно, щоб добре провести вечір?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, комедія
В головних ролях
Алексіс Кнапп, Майлі Сайрус, Елуіз Мамфорд, Джошуа Боуман, Джеремі Півен, Отем Різер, Меган Парк, Меттью Сеттл, Майк О'Меллі, Камерон Дін Стюарт
Режисер
Том Вон
Сценарій
Аллан Лоб, Стівен Перл
Прокат
З 10 січня 2013
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
12 років