Сотка (одеська версія) (16+)

Сотка (одеська версія) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сотка (одеська версія)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сотка

Ну хто не хотів би завжди мати під рукою 100 доларів? Хочуть всі, а несподівано для себе отримав таку приємність Леопольд Барановський (Євген Капорін). Хлопець жив непримітним життям, працював у супермаркеті та сумував за своїм першим коханням. Та усе змінилося, коли він знайшов піджак. Непримітний з виду, він завжди має у кишені 100 доларів. Життя Леопольда заграло новими фарбами. Тепер він може собі дозволити усе – у тому числі запросити на побачення свою незабутню першу дівчину. Тільки бажано розпоряджатися фінансами з розумом, бо справжній власник піджака взявся за його розшук.

Фільм «Сотка» про гроші, які не закінчуються, знято у Одесі. Режисер, сценарист та продюсер стрічки Олександр Бєляк – одесит, тож рідне місто зумів показати в усій його красі. Це друга робота Бєляка на великому екрані. У 2016 році він зняв фільм «Конкурсант. Смертоносне шоу». Найвпізнаванішим актором у новій комедії Бєляка є Олександр Пономарьов. Співак блискуче зіграв мера Одеси.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
російська (з українськими субтитрами)
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Олександр Пономарьов, Євген Капорін, Михайло Богдасаров, Катерина Кістень, Олексій Смолка
Режисер
Олександр Бєляк
Сценарій
Олександр Бєляк
Прокат
З 29 березня 2018 по 04 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 29 березня 2018
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16+