Красуні у Парижі

Красуні у Парижі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Красуні у Парижі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Красотки в Париже / Sous les jupes des filles

Події картини розгортаються у Парижі. Впливова бізнес-леді Роза (Ванесса Параді) головною ціллю в житті поставила успішну кар’єру та не прогадала. Однак такі життєві орієнтири зовсім не означають, що вона спілкується з чоловіками лише по роботі. Одночасно розгортається драма у родині її юної помічниці Аделіни (Аліс Балаїді). А безпосередню участь у вирішенні проблем Аделіни бере Агата (Летиція Каста) – вродлива та успішна адвокат, для якої зайва емоційність щоразу закінчується бідою. 11 неповторних жінок, 11 історій про свободу, пристрасть та любов.

Комедія «Красуні у Парижі» – дітище француженки Одрі Дана. У цьому проекті вона виступила у якості режисера, співавтора сценарію та виконавиці однієї з головних ролей. Зйомки повністю проходили на вулицях Парижу. Втілити задум та показати справжній феєрверк пристрастей допомогли кращі французькі акторки. Не дивлячись на велику кількість персонажів, кожна героїня отримала особистий простір для розкриття образу.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Ізабель Аджані, Аліс Балаїді, Летиція Каста, Одрі Дана, Жюлі Ферьє, Одрі Флеро, Ванесса Параді
Режисер
Одрі Дана
Сценарій
Одрі Дана, Рафаел Деплешен, Мюріелль Магеллан
Прокат
З 14 серпня 2014
Тривалість
116 хв.
Вікові обмеження
16 років