Монстри півдня

Монстри півдня (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Монстри півдня» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Монстры Юга / Southbound

Потрапляючи на безлюдну трасу, що тягнеться через пустелю, складно відчувати себе в безпеці. Ніхто з героїв фільму, які їдуть по цій дорозі, точно не вважає себе щасливчиком. Мітч і Джек явно намагаються втекти від чогось страшного. А у дівчат Кім, Ави і Сейді зламалася машина, і вони можуть розраховувати на допомогу тільки дуже дивної пари, що проїздила мимо. Кожному з героїв є що приховувати, і є чого боятися.

Фільм жахів «Монстри півдня» включає в себе п'ять історій, що опосередковано пов'язані між собою. Над створенням кожної з кіноновел працювала окрема команда режисерів і сценаристів, при цьому картина пронизана загальною атмосферою. Історії перетікають одна в іншу, поступово відкриваючи глядачеві те, що відбувається з героями. Зйомки велися в Каліфорнії, в тому числі на території пустелі Мохаве. Прем'єра відбулася в рамках міжнародного кінофестивалю в Торонто, де фільм був високо оцінений критиками. Картина заслужено потрапила в топ рейтингів найкращих фільмів жахів 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
5.9/10
Рік
2015
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
жахи, фентезі, трилер
В головних ролях
Чад Віллелла, Меттью Беттінеллі, Крістіна Пешич, Фаббіанн Терез, Наталі Лав, Ханна Маркс
Режисер
Роксанна Бенжамін, Девід Брукнер, Патрік Хорват
Сценарій
Роксанна Бенжамін, Меттью Беттінеллі, Девід Брукнер
Прокат
З 25 травня 2017, орієнтовно по 31 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 травня 2017
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
18+