Космічний пірат Харлок

Космічний пірат Харлок (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Космічний пірат Харлок» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Космический пират Харлок / Space Pirate Captain Harlock

Події анімаційного фільму «Космічний пірат Харлок» розгортаються у далекому майбутньому. Головну небезпеку для людства складає корпорація Гайя. Це безжальні злочинці, що відібрали в людей Землю. Останньою надією землян на спасіння стає Харлок – капітан примарного піратського корабля Аркадія. Від готовий до бою до останньої краплі крові за спільний дім людей та надію на майбутнє.

В основу сюжету лягли культові комікси, що були надруковані в журналі «Play Comic» в 1977-79 роках. Франшиза входить до п’ятірки найбільш популярних коміксів світу. Під час створення аніме-версії пригод використано технологію захоплення руху. Картину відзначено нагородою Міжнародного товариства 3D-технологій і провідних візуальних ефектів як кращий анімаційний проект в світі. Японська версія картини довша за міжнародну на 7 хвилин. Той варіант, що побачать глядачі у інших країнах, підготовлено спільно командою спеціалістів із США та Франції.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2013
Країна
Японія, США, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, фантастика, бойовик, пригоди
В головних ролях
Шон Огурі, Аоі Ю, Аяно Фукуда, Арата Фурута, Кийосі Кобаясі
Режисер
Сіндзі Арамакі
Сценарій
Харутоші Фукуі, Лейдзі Мацумото, Кійото Такєуті
Прокат
З 05 червня 2014 по 11 червня 2014
Тривалість
108 хв.