Спарк. Герой всесвіту

Спарк. Герой всесвіту (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спарк. Герой всесвіту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Спарк. Герой вселенной / Spark: A Space Tail

На одній з планет 13 років тому трапилася непоправна катастрофа. Справедливого короля, який там правив, скинув його брат, генерал Зонг. Він не пощадив планету, розколовши її на уламки. На одному з них тепер справжнісіньке сміттєзвалище. Тут, серед куп сміття, живе юний Спарк зі своїми друзями. Випадково герої знаходять спосіб переміститися до інших, хто вижив після тієї руйнівної атаки на планету. Спілкуючись з жителями інших уламків, Спарк дізнається, що він насправді є сином короля і лише йому під силу скинути Зонга, відновивши справедливість у всесвіті.

Мультфільм «Спарк: Герой всесвіту» про сміливого принца створений спільно мультиплікаторами з Канади, Південної Кореї і США. Виробництво велося на трьох студіях: двох канадських – Red Rover International і Toonbox Entertainment, а також на Gulfstream Pictures, заснованій в 2013 році в США. Прем'єра мультфільму відбулася в Торонто на Міжнародному фестивалі анімаційного мистецтва.

imbd_logo Created with Sketch.
4.5/10
Рік
2016
Країна
Канада, Південна Корея
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди, мультфільм
В головних ролях
Джессіка Біл, Патрік Стюарт, Сьюзен Сарандон, Хіларі Суонк, Афіна Карканіс
Режисер
Аарон Вудлі
Сценарій
Даг Хаддерс, Роберт Ріс
Прокат
З 01 червня 2017, орієнтовно по 14 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
0+