В центрi уваги

В центрi уваги (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «В центрi уваги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

В центре внимания / Spotlight

Бостонська газета The Boston Globe – авторитетне видання. Улаштувавшись туди на роботу, Марті Берон (Лів Шрайбер) стає ініціатором сенсаційного розслідування. Команда журналістів намагається пролити світло на випадки розтління дітей священиками католицької церкви. Спочатку вони думали, що йдеться лише про одного священика, злочинні інтереси якого покривали і церковне керівництво, і правоохоронна система. Після закінчення розслідування стало зрозуміло, що явище має масовий характер.

Драма «У центрі уваги» побудована на реальних подіях. У результаті резонансної статті її авторів було удостоєно Пулітцерівської премії. Скандал дійшов до Ватикану і набув всесвітнього розголосу. Сценарій до фільму написали 2013 року. До зйомок приступили восени 2014 року в Бостоні. Прем'єра відбулася на Венеціанському кінофестивалі, і, на думку багатьох критиків, картина входить до списку кращих за цей рік. Фільм висунуто на здобуття премії «Оскар» у шести номінаціях.

imbd_logo Created with Sketch.
8.1/10
Рік
2015
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма, біографія, історія
В головних ролях
Марк Руффало, Майкл Кітон, Рейчел МакАдамс, Лів Шрайбер, Джон Слеттері, Стенлі Туччі
Режисер
Том МакКарті
Сценарій
Джош Сінгер, Том МакКарті
Прокат
З 25 лютого 2016 по 02 березня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з:
25 лютого 2016 р.
Тривалість
128 хв.
Вікові обмеження
18+