Відривні канікули

Відривні канікули (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Відривні канікули» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отвязные каникулы / Spring Breakers

"Відривні канікули" - кримінальна комедія про пригоди чотирьох подруг під час весняних канікул в коледжі. Фейт, Кенді, Брітт і Котті знають один одного з початкової школи. Тепер вони разом живуть у нудному гуртожитку коледжу, борються з депресією і мріють про пригоди. Майбутні весняні канікули дівчата хочуть провести у Флориді, але їм не вистачає коштів для такого відпочинку. Підзаробити грошей подруги вирішують вельми незвичайним способом і це зводить їх з торговцем наркотиками і зброєю. Таке знайомство відкриває перед красунями двері в злочинний світ, де їх чекає море гострих відчуттів, які вже точно забудуться не скоро.

Свій фільм "Відривні канікули" Хармоні Корін зробив досить жорстоким і ефектним, про що свідчить вікове обмеження на перегляд. На ролі головних героїнь підбиралися молоді актриси, які вже завоювали любов мільйонів американських підлітків. У 2012 році фільм був представлений на Венеціанському кінофестивалі і отримав нагороду золотий лев.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія, кримінал
В головних ролях
Джеймс Франко, Селена Гомес, Ешлі Бенсон, Ванесса Енн Хадженс, Хезер Морріс
Режисер
Хармоні Корін
Сценарій
Хармоні Корін
Прокат
З 16 травня 2013
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
16 років