Шпигунка

Шпигунка (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шпигунка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шпионка / Spy

Головна героїня комедії – Сьюзан Купер (Мелісса МакКарті). Усе своє життя вона була сірою мишею, її ніхто не помічав, а якщо і помічав, то не сприймав серйозно. Колись вона працювала в школі, але там було неймовірно нудно. Тому Сьюзан вирішила влаштуватися працювати в ЦРУ. Але і тут її життя не стало різноманітнішим. За щасливим збігом обставин на спецзавдання потрібно відправити агента, який ніде і ніколи до цього не брав участі у виконанні таємних завдань. Начальниці ЦРУ (Ніа Лонг) не знайти кращого виконавця для цієї місії, ніж Сьюзан.

Комедія про шпигунський дебют рядової працівниці ЦРУ – це дітище Пола Фіга. За 36 років в кіноіндустрії, Фіг встиг знятися в 33 фільмах, а останнім часом він зайнятий режисурою («Дівич-вечір у Вегасі», «Озброєні та небезпечні»). На головну роль запросили неперевершену Мелісу МакКарті. Відомо, що у фільмі з'явиться Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки і виконає свій хіт, який пролунав на Євробаченні 2007 Dancing Lasha Tumbai.

imbd_logo Created with Sketch.
7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Морена Баккарін, Роуз Бірн, Джейсон Стейтем, Мелісса МакКарті, Джуд Лоу, Еллісон Дженні, Ніа Лонг
Режисер
Пол Фіг
Сценарій
Пол Фіг
Прокат
З 28 травня 2015 по 01 липня 2015
Знижки в форматі 2D:
На всі сеанси встановлені мінімальні ціни відповідно до договору з дистриб'ютором, нижче яких кінотеатр не має права опускати ціни
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років