Сталінград

Сталінград (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сталінград» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сталинград /

Велика Вітчизняна війна тепер в IMAX 3D - військова драма «Сталінград» Федора Бондарчука концентрується на одному з найважливіших епізодів битви 1942 року - захисті легендарного Будинку Павлова у Сталінграді . Сьогодні у Волгограді до цієї будівлі приводять дітлахів на екскурсію, колись же це був напівзруйнований будинок на окупованій німцями території . Саме цю «фортецю» і утримують радянські солдати ціною нелюдських зусиль. До того ж, у будинку ховається беззахисна дівчина, яка не встигла покинути лінію фронту. Тепер це не лише битва за життя або батьківщину , це ще й битва за кохану жінку.

Це перший російський фільм, знятий у форматі IMAX 3D. Розмах зйомок грандіозний. Спорудження декорацій тривало 6 місяців. Залучалися понад 400 людей. Зйомки проходили під Санкт-Петербургом. Основний знімальний період припав на травень-серпень 2012 року. На роль німецького офіцера був запрошений також Тіль Швайгер, але він відмовився грати нациста . Цікаво, що Федір Бондарчук вже знімався в одному фільмі «Сталінград» - потужній кіноепопеї Юрія Озерова 1989 року. Він грав снайпера Ваню. Німецький актор Томас Кречманн теж знімався у 1993 році у фільмі «Сталінград» у Йозефа Вільсмайєра.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
російська
Жанр
військовий, драма, бойовик
В головних ролях
Петро Федоров, Томас Кречманн, Марія Смольнікова, Яна Студіліна, Дмитро Лисенков, Олексій Барабаш, Андрій Смоляков, Сергій Бондарчук, Хайнер Лаутербах, Олег Тилькин
Режисер
Федір Бондарчук
Сценарій
Ілля Тилькин, Сергій Снєжкін
Прокат
З 10 жовтня 2013
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
14 років