Стартап

Стартап (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стартап» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стартап /

Головні герої фільму «Стартап» – молоді, енергійні, сповнені надій хлопці. Борис (Євген Такачук) та Сєва (Шаміль Хаматов) добре знаються на програмуванні та розуміють, чого вони хочуть. Завдяки грамотно поставленим цілям, працелюбству та наполегливості хлопці створили найбільший у країні пошуковий портал. Що сталося з ними за 20 років становлення проекту? Чи змінилися вони? Чи збереглася дружба?

Фільм, що виглядає як розповідь про створення найбільш успішного пошукового порталу Росії, не являється історичним. Представлені в ньому герої – скоріш узагальнений, а не біографічний образ. Одночасно з кінострічкою, продюсери займались написанням книги «Яндекс», яка в деталях відтворить правдиву картину появи порталу. Зацікавившись темою розвитку ІТ-технологій в Росії, творча група вирішила показати на екрані узагальнену історію всіх, хто підіймає цей бізнес силою власного працелюбства та цілеспрямованості.

imbd_logo Created with Sketch.
4.6/10
Рік
2014
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
біографія, драма
В головних ролях
Євген Ткачук, Шаміль Хаматов, Ієва Андреєвайте, Семен Мороз, Еммануіл Віторган
Режисер
Євген Ткачук
Сценарій
Дмитро Соболєв, Михайло Кукушкін
Прокат
З 03 квітня 2014 по 09 квітня 2014
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
14 років