Стів Джобс

Стів Джобс (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стів Джобс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стив Джобс / Steve Jobs

У центрі сюжету – геніальний винахідник Стів Джобс (Майкл Фассбендер). Кожна презентація чергової новинки від компанії Аpple означала прорив у сфері комп'ютерних технологій. Мільйони людей по всьому світу завмирали від захоплення. До споживачів доходив результат роботи. Але що передувало цим винаходам? Праця скількох людей, крім Джобса, була роками спрямована на результат?

Біографічний фільм «Стів Джобс» покаже знакові події в житті геніального винахідника і творця компанії Аpple. Спочатку передбачалося, що роль Джобса дістанеться Леонардо ДіКапріо, однак він вибув з проекту. На етапі підготовки до зйомок сценарист Аарон Соркін і виконавець ролі Стіва Возняка Сет Роген зустрічалися з прототипом героя для консультацій. За словами самого Возняка, який бачив трейлер, фільм в повній мірі передає специфічну Джобсівську атмосферу, що панувала в колективі. За словами сценариста, основним завданням фільму було показати взаємини Джобса і найближчих його колег.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
біографія
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Сет Роген, Джефф Деніелс, Луїс Салазар, Кейт Уінслет, Кетрін Уотерстон
Режисер
Денні Бойл
Сценарій
Аарон Соркін, Уолтер Айзексон
Прокат
З 12 листопада 2015 по 16 грудня 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
26 листопада 2015 р.
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
14+