Занурення (16+)

Занурення (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Занурення» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Погружение / Submergence

Головні герої фільму – закохана пара. Джеймс Мур (Джеймс МакЕвой), виконуючи свою роботу, потрапив в полон до сомалійських бойовиків. Тим часом Даніель Фліндерс (Алісія Вікандер), яка усе своє життя присвятила вивченню глибин океану, не може просто так полишити дослідження. Розділена з найближчою у світі людиною тисячами кілометрів, вона продовжує свою експедицію у глибини океану.

Драма «Занурення» про закоханих, що переживають вимушену розлуку, створена на основі однойменного роману Дж.М. Ледгарда. Над стрічкою працювали кінематографісти з Німеччини, США, Франції та Іспанії. Головні ролі дісталися володарці премії «Оскар» за кращу жіночу роль шведці Алісії Вікандер («Дівчина із Данії», «Тюльпанова лихоманка») та шотландцю Джеймсу МакЕвою («Люди Ікс: Дні минулого майбутнього», «Спліт»). Зйомки фільму, серед яких чимало підводних, велися у Німеччині, Франції, Іспанії, Джибуті та на Фаррерських островах.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США, Іспанія, Німеччина, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама, трилер
В головних ролях
Джеймс Мак-Евой, Алісія Вікандер, Олександр Сіддіг, Селін Джонс, Реда Катеб, Клементин Баерт
Режисер
Вім Вендерс
Сценарій
Ерін Дігнам
Прокат
З 01 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16+