Субурбікон (16+)

Субурбікон (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Субурбікон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Субурбикон / Suburbicon

Події розгортаються в 50-ті роки минулого століття у зразковому містечку Субурбікон в Сполучених Штатах. За ідеальним білим парканом у ідеальному будинку живе родина Гарднера Лоджа (Метт Деймон). Якось вночі до будинку вдираються незнайомці та завдають непоправної шкоди – вбито кохану дружину Роуз (Джуліанна Мур). Після похорону у родині залишається жити сестра-близнючка покійної на ім’я Маргарет (Джуліанна Мур). Здавалося б, нещастя мають скінчитися. Але до Лоджа один за одним ідуть люди, які прагнуть заподіяти шкоди йому та його родині. Тут навіть святий втратить терпіння. Тож за ідеальним парканом у ідеальному будинку починає коїтись таке, від чого холоне кров.

Фільм «Субурбікон» знятий Джорджем Клуні, це шоста його робота як режисера. Якось у 1990-х роках сценаристи Джоел та Ітан Коени написали сценарій до фільму, зіграти головну роль у якому запросили Клуні. За невідомих причин стрічку тоді так і не зняли і вона дочекалася Джорджа Клуні вже у якості режисера.

imbd_logo Created with Sketch.
5.6/10
Рік
2017
Країна
США, Велика Британія
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма, містика, кримінал
В головних ролях
Метт Деймон, Оскар Айзек, Джуліанна Мур, Гленн Флешлер
Режисер
Джордж Клуні
Сценарій
Джордж Клуні, Грант Хеслов, Ітен Коен, Джоел Коен
Прокат
З 16 листопада 2017, орієнтовно по 03 січня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16+