Відпадний препод 3 (16+)

Відпадний препод 3 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Відпадний препод 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Зачётный препод 3 / Suck Me Shakespeer 3

Події в третій частині фільму розгортаються невдовзі після історії, показаної у другій частині. Викладач середньої школи Зек Мюллер (Еліас ЕмБарек) один з небагатьох членів педагогічного колективу, кому вдається знайти спільну мову з дітьми. У випускного класу на носі атестація. Її результати вплинуть не лише на подальше життя дітей, а й суттєво змінять долю усіх вчителів. Якщо їхні підопічні не складуть тести, то школу закриють, а увесь колектив буде звільнено. Аби цього не допустити, Зак посиленими темпами береться готувати учнів до іспитів. Але діти не вірять у свої сили, бо нещодавно на спеціальному уроці профорієнтації їх переконали, що вони безнадійно дурні.

Комедія «Відпадний препод 3» – це продовження двох німецьких комедій про непрості відносини учнів та вчителів. Режисер та сценарист Бора Дагтекін, який працював над першими двома фільмами, повернувся і у третю частину. Також у комедії з’являться усі актори, знайомі по попереднім частинам.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Еліас ЕмБарек, Катя Ріман, Йєлла Хаазе, Сандра Хюллер, Макс фон Гробен
Режисер
Бора Дагтекін
Сценарій
Бора Дагтекін
Прокат
З 19 квітня 2018, орієнтовно по 02 травня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 19 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
16+