Все включено 2: Галопом по Європах

Все включено 2: Галопом по Європах (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Все включено 2: Галопом по Європах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Все включено 2: Галопом по Европам / Sune på bilsemester

Цього разу сімейка вирішує відправитися на північ Італії, в Південний Тіроль. Саме в цьому райському куточку багато років тому мама і тато провели свій медовий місяць. Вони впевнені, що повернення в ці казкові місця подарує їм стільки ж радості і щастя, як і 20 років тому. І знову Суні, з притаманною йому непосидючістю і квапливістю, захоче знайти дівчину своєї мрії. А ще мандрівники зустрінуть художника, один лише підпис якого зможе зробити їх казково багатими. Але не дивлячись на тривалу дорогу, наповнену непередбаченими ситуаціями, головним і найважливішим пріоритетом у житті героїв залишається сім'я і стосунки в ній.

Сімейна комедія «Все включено 2: Галопом по Європах» – це продовження фільму «Все включено: Канікули в Греції», що вийшов в 2012 році. Історія про шведську родину, яка галасливою юрбою подорожує світом – один з найпопулярніших фільмів в Швеції, лідер касових зборів у місцевому кінопрокаті.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Швеція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Вільям Рігстрем, Морган Аллінг, Аня Лундквіст, Юліус Хіменес Хугосон, Хана Ельффорс Ельфстрем, Клаудія Галлі
Режисер
Ханнес Холм
Сценарій
Ханнес Холм, Андерс Якобсон, Серен Олссон
Прокат
З 13 листопада 2014
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16 років