СуперБоброви

СуперБоброви (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «СуперБоброви» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

СуперБобровы / СуперБобровы

Коли Олегу (Павло Деревянко) нічого не лишається, як просити свого діда закласти будинок, щоб віддати велику суму боргу авторитетному бандиту, на голову всього сімейства у буквальному значенні обвалюється метеорит. Ця подія, окрім дірки у даху, лишає дивний слід на кожному членові родини – кожен отримує незвичайні суперздібності: вміння літати, зникати, телепортуватися, але працює це все тільки коли вони разом. Герої вирішують скористатися таким подарунком долі і організовують план пограбування банка, щоб вирішити свої фінансові проблеми.

«СуперБоброви» – фільм Дмитра Дьяченко, на рахунку якого такі роботи, як «Країна чудес» і «Про що говорять чоловіки». Сімейна комедія з елементами фантастики була задумана задовго до падіння метеорита у Челябінську, однак ця подія ще раз підтвердила актуальність обраної творцями фільму теми. Головні ролі виконали Оксана, Акіньшина, Павло Дерев'янко, Володимир Толоконніков, Роман Мадянов, Ірина Пегова і Данило Вахрушев.

imbd_logo Created with Sketch.
4.4/10
Рік
2015
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Павло Дерев'янко, Оксана Акіньшина, Роман Мадянов, Ірина Пегова, Володимир Толоконніков
Режисер
Дмитро Дьяченко
Сценарій
Михайло Местецький, Олексій Казаков, Віталій Шляппо
Прокат
З 17 березня 2016 по 30 березня 2016
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+