Кохання - найкращі ліки

Кохання - найкращі ліки (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кохання - найкращі ліки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Любовь от всех болезней / Supercondriaque

Головний герой комедії – Роман Фобер (Дені Бун). Завжди й в усьому чоловік бачить загрозу своєму слабкому, як він вважає, здоров’ю. Один за одним він перебирає усі існуючі діагнози та звіряє симптоми зі своїми почуттями. Страх захворіти оволодіває Романом та пригнічує решту почуттів. Ні для любові, ні для кар’єри в житті дивака місця не лишається. Єдиний друг головного героя – лікар Димитрій Звенка (Кад Мерад). Виснажений скаргами на вигадані хвороби Романа, він вирішує, що найдієвішими ліками від подібного гаяння часу стануть відносини з дівчиною.

Комедія «Кохання - найкращі ліки» створив Дені Браун. За 25-річну кар’єру він встиг приміряти на себе усі основні професії у кінематографі. Для даної картини Бун – режисер, сценарист та виконавець головної ролі. Партнерами по знімальному майданчику Бун захотів бачити алжирця Када Мерада та француженку Аліс Поль. Бюджет фільму склав 21 млн. євро. Прем’єра комедії відбулася 15 січня 2014 року на Міжнародному фестивалі комедії Альп ю’Юез.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Дені Бун, Кад Мерад, Аліс Поль, Жан-Ів Бертело, Жюдит Ель Зейн, Валері Боннетон
Режисер
Дені Бун
Сценарій
Дені Бун
Прокат
З 25 вересня 2014 по 08 жовтня 2014
Тривалість
109 хв.
Вікові обмеження
16 років