Суперфорсаж!

Суперфорсаж! (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Суперфорсаж!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Суперфорсаж! / Superfast!

Круті тачки, небезпечні погоні, харизматичні герої. Усе як завжди. Друзі беруть участь у заїздах по вулицях нічного міста. Серед них з'являється новачок, який насправді є співробітником поліції. Герої планують грандіозне пограбування і новий друг теж візьме в ньому участь. Нічого не нагадує? Королі пародії добралися нарешті до популярної гоночної франшизи. А заодно не обійшли своєю увагою славнозвісних трансформерів і навіть Гаррі Поттера.

Комедія «Суперфорсаж» пародіює багато сучасних франшиз. Працювали над пародією легендарні Джейсон Фрідберг і Аарон Зельцер – творці безлічі комедій у цьому жанрі, серед яких «Дуже страшне кіно». Починаючи з 2000 року, вони удвох знімають пародії, які неодмінно піддаються жорсткій критиці і разом із тим користуються успіхом у глядачів. Доказом того є касові збори, що перевищують бюджет картин у середньому в 4 рази.

imbd_logo Created with Sketch.
4.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Андреа Наведо, Деніел Буко, Гонсало Менендес, Джозеф Джуліан Сорія, Лілі Мірожник, Еймін Джозеф
Режисер
Джейсон Фрідберг, Аарон Зельцер
Сценарій
Джейсон Фрідберг, Аарон Зельцер
Прокат
З 12 березня 2015 по 01 квітня 2015
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16 років