Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі

Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джунгли зовут! В поисках Марсупилами /

Ви, ймовірно, думаєте, що знаєте про джунглі та їх мешканців абсолютно все. Як би не так! Мабуть вам жодного разу в житті не доводилося бачити справжнього живого Марсупіламі. Втім, не варто з цього приводу засмучуватися, тому що тварина ця настільки рідкісна і легендарна, що бачили її лише обрані одиниці. Одна лише зустріч з нею обіцяє чи не вічну молодість, у зв'язку з чим на бідну тварючку і було оголошено полювання. Браконьєри з усіх куточків світу жадають спійматі у свої лапи маленьку довгохвосту бестію, адже багато товстосумів готові викласти за Марсупіламі чималеньку суму.

Ім'я головного героя фільму «Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі» — Ден Джеральд, і він також жадає зустрічі з легендарним звіром. Проте він має інші мотиви. Він телеведучий, кар'єра якого знаходиться під загрозою. Врятувати Дена від втрати роботи може лише одне — сенсація. Саме в гонитві за сенсацією горе-журналіст вирушає в далеку і таємничу країну Паломбо. Прибувши на місце і заручившись допомогою авантюриста Пабліто, Ден виходить на слід рудого сумчастого звіра. Але, як ви вже, напевно, здогадалися, пройти по цьому сліду буде непросто, адже за Марсупіламі полює ціла зграя жадібних браконьєрів, божевільних вчених і навіть військовий загін. До того ж, джунглі самі по собі приховують цілу купу небезпек.

Головну роль у фільмі виконав Жамель Деббуз, відомий за своєю блискуче зіграною роллю в картині «Ангел-А».

Чи вдасться нещасному репортеру і його простакуватому провідникові захистити легендарну тварину від всіх небезпек? Чи правдиві всі ті історії, якими оточений цей рідкісний звір? Залишається лише подивитися «Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі» та з'ясувати це!

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Франція, Бельгія
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Жамель Деббуз, Ален Шаба, Фред Тісто, Ламбер Вільсон, Жеральдін Накаш, Лія Кебеде, Патрік Тімсіт, Айсса Майга, Даліп Сінх, Жак Вебер
Режисер
Ален Шаба
Сценарій
Andre Franquin, Ален Шаба, Джеремі Донер
Прокат
З 02 серпня 2012
Тривалість
105 хв.