Світ за очі

Світ за очі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Світ за очі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Світ за очі

Фільм поєднує дві історії. Музичний гурт «Реве та стогне» з України їде в Польщу в пошуках заробітку. Хлопці Женя та Макс ладні поступитися комфортом, але вони не оминуть нагоди помилуватися навколишніми краєвидами. Тож їдуть у звичайних плацкартних вагонах і залюбки подорожують автостопом. А потім грають на вулицях перехожим полякам. У той самий час актор із Польщі Марчін не бачить для себе перспектив у рідній країні. Щоліта він вирушає в Норвегію, аби підзаробити на сезонних роботах. Там він збирає картоплю. Ніхто з цих хлопців не збирається опускати руки на шляху до своєї мрії.

Комедія «Світ за очі» – це спільна робота документалістів із України та Польщі. Кіноновела режисера Надії Парфан називається «Реве та стогне» – за однойменним музикальним гуртом, про який ідеться. Поляк Якуб Пьонтек зняв «Театр одного актора». Обидва сюжети об’єднані темою трудової міграції в творчому середовищі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Україна, Польща
Мова дублювання
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
документальний, комедія
Режисер
Якуб Пьонтек, Надія Парфан
Прокат
З 29 вересня 2016, орієнтовно по 05 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
29 вересня 2016 р.
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
16+