Свінгер (18+)

Свінгер (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Свінгер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Cвингер / Swinger

Головний герой на ім’я Адам (Мартін Бух) втомився від одноманітності, навіть приймає антидепресанти. День у день чоловік продає комплектуючі до каналізаційних систем. Він має дружину та дорослого сина, побут налагоджений, але радості у його житті немає. Аби повернути у своє повсякдення яскраві барви, Адам разом зі своєю дружиною відправляється у свінгер-клуб. Компанія з шести подружніх пар збирається у будинку за містом, аби весело та насичено провести вихідні. Серед чоловіків і жінок, яким переважно за 40, є і зовсім молоде подружжя. Вони привертають загальну увагу. Не лишається осторонь молодої красуні і Адам. Не все іде за планом, але смуток у його житті розвіявся як туман.

Датською мовою назва фільму «Свінгер» має подвійний зміст. Окрім очевидного, свінгер з датської – життєлюб. Для режисера та сценариста Міккеля Мунч-Фальса це друга робота на великому екрані. І вдруге він знімає фільм, головною темою якого є секс. Перша стрічка «Красиві люди» вийшла в 2010 році.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Данія
Озвучений
українською мовою
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Мартін Бух, Мілле Дінес, Расмус Ботофт, Тереза Дамсгаарда, Ден Залі
Режисер
Міккель Мунч-Фалс
Сценарій
Міккель Мунч-Фалс
Прокат
З 16 листопада 2017, орієнтовно по 29 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 16 листопада 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
18+