Заручниця 3

Заручниця 3 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Заручниця 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Заложница 3 / Taken 3

Колишній урядовий агент Брайан Міллс (Ліам Ніссон) з радістю відпочивав би на пенсії, але про мирне дозвілля може лише мріяти. Він пережив багато чого – зумів звільнити викрадену доньку Кім (Меггі Грейс), а пізніше і сам опинився в ролі заручника. У Брайана як і раніше багато ворогів. В один із найскладніших моментів життя, коли він тільки поховав свою дружину, йому висуваються звинувачення у вбивстві. Уникнути ув'язнення можна тільки якщо вдасться самому знайти винних.

Бойовик «Заручниця 3» – це заключна частина трилогії про спецагента Брайана Міллса. Геніальний Люк Бессон («Таксі», «П'ятий елемент», «Люсі»), сценарист і продюсер франшизи, стверджує, що третя історія буде суттєво відрізнятися від двох попередніх. Сценарій був готовий влітку 2013 року. На режисерську посаду затвердили перевіреного другою частиною Олів'є Мегатона. Основні зйомки проходили в Каліфорнії, Атланті і Джорджії починаючи з березня 2014 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6/10
Рік
2015
Країна
Франція
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, кримінал
В головних ролях
Ліам Нісон, Меггі Грейс, Фамке Янссен, Форест Уїтакер, Дюгрей Скотт, Джонні Уестон
Режисер
Олів'є Мегатон
Сценарій
Люк Бессон, Роберт Марк Кемен
Прокат
З 22 січня 2015
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16 років