Теммі

Теммі (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Теммі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тэмми / Tammy

Комедія «Теммі» познайомить глядачів із ексцентричною та невгамовною Теммі (Мелісса МакКарті). Вона чесно та добросовісно працювала у ресторані швидкого харчування. Її життя так би і лишалося розміреним та доволі сумним, якби одного разу вона не захотіла пошуткувати над своїми колегами. Проте ті не змогли гідно оцінити гумор співробітниці та звільнили її. Повернувшись додому, жінка побачила свого чоловіка за романтичною вечерею разом із сусідкою. Вирішивши покинути все, героїня приїздить у рідне місто. Та підтримку вдається знайти лише у лиці бабусі Перл (Сьюзен Сарандон). Разом вони вирушають до Ніагарського водоспаду.

Комедія про невгамовну товстушку – дітище режисера та сценариста Бена Фелкоуна та Мелісси МакКарті, яка не лише виконала головну роль, а й долучилася до написання сценарію. Останнім часом парочка багато працює разом. Результат спільної праці – фільми «Впіймай товстуху, якщо зможеш» та «Копи в спідницях».

imbd_logo Created with Sketch.
4.9/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Мелісса МакКарті, Ден Ейкройд, Тоні Коллетт, Сьюзен Сарандон, Еллісон Дженні
Режисер
Бен Фелкоун
Сценарій
Бен Фелкоун, Мелісса МакКарті
Прокат
З 03 липня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років