Доньки-матері

Доньки-матері (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Доньки-матері» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ой, мамочки / Telle mère, telle fille

Головна героїня фільму Мадо (Жюльєт Бінош) не перестає дивувати оточуючих своїм легким і безтурботним ставленням до життя. Її дочка Авріль (Камілль Коттен), попри відому приказку про «яблуко від яблуні», виросла дуже відповідальною і серйозною. Дивлячись на них, можна швидше подумати, що саме Авріль мама, а Мадо її дочка. Авріль вже 30 років, вона заміжня і повідомляє рідним про те, що незабаром стане матір'ю. Новий статус бабусі абсолютно не влаштовує Мадо. Не встигла вона змиритися з однією доброю новиною, як дізнається ще одну – вона теж чекає дитину. Такі різні мати і дочка будуть одночасно виношувати своїх немовлят, не перестаючи дивувати всіх навколо своїми з'ясуваннями стосунків.

Французька комедія «Доньки-матері» – дітище 35-річної Ноемі Сагліо. Для свого четвертого повнометражного фільму вона сама написала сценарій, сама зайнялася режисурою і продюсуванням. Головні ролі довірила Жюльєт Бінош і Камілль Коттен. Актриси грають матір і доньку, хоча насправді різниця в їхньому віці становить 15 років.

imbd_logo Created with Sketch.
5/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Жюльєт Бінош, Ламбер Вільсон, Каміль Коттен, Стефі Сельма, Катрін Жакоб, Жан-Люк Бідо
Режисер
Ноемі Сагліо
Сценарій
Ноемі Сагліо
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+