Доньки-матері

Дивіться фільм Доньки-матері (Ой, мамочки) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Доньки-матері.

Ой, мамочки/Telle mère, telle fille

Чому варто купувати online?
показати
Найкращі місця
не проґавиш квиток, поки їдеш до кінотеатру
Жодних черг
ми цінуємо твій час та спокій
Не треба друкувати
покажи квиток у мобільному додатку
переконали!
Фільтри:
технології:
формати:
13:38

25 квітня вт

cinetech+, 2d

26 квітня ср

cinetech+, 2d

Головна героїня фільму Мадо (Жюльєт Бінош) не перестає дивувати оточуючих своїм легким і безтурботним ставленням до життя. Її дочка Авріль (Камілль Коттен), попри відому приказку про «яблуко від яблуні», виросла дуже відповідальною і серйозною. Дивлячись на них, можна швидше подумати, що саме Авріль мама, а Мадо її дочка. Авріль вже 30 років, вона заміжня і повідомляє рідним про те, що незабаром стане матір'ю. Новий статус бабусі абсолютно не влаштовує Мадо. Не встигла вона змиритися з однією доброю новиною, як дізнається ще одну – вона теж чекає дитину. Такі різні мати і дочка будуть одночасно виношувати своїх немовлят, не перестаючи дивувати всіх навколо своїми з'ясуваннями стосунків.

Французька комедія «Доньки-матері» – дітище 35-річної Ноемі Сагліо. Для свого четвертого повнометражного фільму вона сама написала сценарій, сама зайнялася режисурою і продюсуванням. Головні ролі довірила Жюльєт Бінош і Камілль Коттен. Актриси грають матір і доньку, хоча насправді різниця в їхньому віці становить 15 років.

Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Жюльєт Бінош, Ламбер Вільсон, Каміль Коттен, Стефі Сельма, Катрін Жакоб, Жан-Люк Бідо
Режисер
Ноемі Сагліо
Сценарій
Ноемі Сагліо
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+