Темний світ: Рівновага

Темний світ: Рівновага (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Темний світ: Рівновага» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Темный мир: Равновесие /

Головна героїня фільму «Темний світ: Рівновага» - звичайна студентка Даша (Марія Пирогова). Раніше вона і не підозрювала, що увесь світ, який її оточує – хитка рівновага у боротьбі Посвячених та Тіней з Темного світу. Ворожі до людей безсмертні істоти поглинають життєву енергію людей, щоденно крадуть у кожного його емоції, сили та любов. Несподівано для себе Даша виявляється однією з Посвячених та одразу ж вступає у двобій, від якого залежить доля усього людства.

Сценарій картини «Темний світ: Рівновага» написали відомі фантасти Марина та Сергій Дяченко. Знімальний процес, який очолив режисер Олег Асадулін – художник за першою освітою – тривав 118 днів. Саме Асадулін створив ескіз амулета головної героїні та сам малював на тілах акторів знаки-ієрогліфи, розроблені спеціально для фільму. Понад 60 актрис взяли участь у кастингу на роль Даші, яка дісталася Марії Пироговій (донька Бикова з «Інтернів»). Під час зйомок підводних сцен Марії довелося понад 10 годин провести у воді. Одночасно з роботою над повнометражним фільмом, творча група створила також 12-серійний серіал, де у кожній новій серії Даша перемагає нову Тінь.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
фентезі, пригоди
В головних ролях
Марія Пирогова, Павло Прилучний, Макар Запорожський, Валерія Ланська, Євгенія Брік, Олександр Ратніков
Режисер
Олег Асадулін
Сценарій
Марина Дяченко, Сергій Дяченко
Прокат
З 05 грудня 2013
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
14 років