Термінатор: Генезис

Термінатор: Генезис (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Термінатор: Генезис» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Терминатор: Генезис / Terminator: Genisys

Війна між людьми і машинами затягнулася. Лідер опору Джон Коннор (Джейсон Кларк) відправляє в минуле Кайла (Джай Кортні), щоб він врятував його матір від знищення термінатором. Успіх такого стрибка в часі під великим питанням, оскільки Скайнет вирішує завдати людям удар і в минулому, і в майбутньому.

Фантастичний бойовик «Термінатор Генезис» є перезапуском легендарної історії про війну людей і машин. Творці нової версії бойовика запросили автора ідеї, сценариста і режисера перших двох фільмів Джеймса Кемерона підключитися до роботи. Умовою співпраці стало повернення Арнольда Шварценеггера до ролі Т-800. Згідно із задумом, тіло в термінатора органічне і старіє. Молодого Т-800 зіграє відомий бодібілдер Аарон В. Вільямсон. Режисером нової картини стане Алан Тейлор («Тор 2: Царство темряви»). Зйомки розпочали в квітні 2014 і провели на майданчику 106 днів. Фільм стане першим у майбутній трилогії. Наступні дві прем'єри заплановані на 2017 і 2018 роки.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
фантастика, бойовик, трилер, пригоди
В головних ролях
Емілія Кларк, Джай Кортні, Арнольд Шварценеггер, Аарон В. Вільямсон, Джейсон Кларк, Метт Сміт
Режисер
Алан Тейлор
Сценарій
Лаета Калогрідіс, Патрік Люссьє, Джеймс Кемерон
Прокат в технології 4DX3D
З 01 жовтня 2015 по 07 жовтня 2015
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
14 років