Спогади про майбутнє

Спогади про майбутнє (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Спогади про майбутнє» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Воспоминания о будущем / Testament of Youth

Нерозлучні друзі Роланд (Кіт Харрінгтон), Віктор (Колін Морган), Едвард (Тарон Егертон) і його сестра Віра (Алісія Вікандер) будують плани на майбутнє. Віра, всупереч волі батьків, нарівні з юнаками вступає до Оксфорду та хоче стати письменницею. Між Вірою і Роландом виникають почуття, більші за дружбу. Але всі мрії доведеться відкласти на потім через початок війни. Тепер місце хлопців на фронті, а Віра, прагнучи зробити свій внесок у перемогу, відправляється медсестрою до військового шпиталю.

Військова драма «Спогади про майбутнє» – це кіноадаптація мемуарів Віри Бріттейн. Її однойменна книга визнана кращим описом життя людей в роки Першої світової війни. У 2009 році BBC Films оголосили про початок робіт над екранізацією мемуарів. На виконання головної жіночої ролі претендувала Сірша Ронан, проте творці фільму зупинили свій вибір на шведці Алісії Вікандер («Сьомий син», «Королівський роман»). Головна чоловіча роль дісталася зірці серіалу «Ігри престолів» Кіту Харрінгтону.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2014
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, військовий, біографія, історія
В головних ролях
Алісія Вікандер, Кіт Харрінгтон, Емілі Уотсон, Хейлі Етвелл, Колін Морган, Домінік Уест, Тарон Егертон
Режисер
Джеймс Кент
Сценарій
Віра Бріттейн, Джульєтт Таухіді
Прокат
З 11 червня 2015 по 24 червня 2015
Тривалість
129 хв.
Вікові обмеження
16 років