Техаська рiзня бензопилою 3D

Техаська рiзня бензопилою 3D (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Техаська рiзня бензопилою 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Техасская резня бензопилой 3D / Texas Chainsaw 3D

Слідом за «Хатиною у лісі», де практично повністю був скопійований (це не зіпсувало саму картину) сюжет культового фільму «Зловісні мерці», на екрани виходить ще одна екранізація, заснована на великому сюжеті - «Техаська різанина бензопилою». Тепер вже у 3D.

Даний фільм не є римейком, але буде сіквелом подій 1974 року.

У невеликому техаському містечку регулярно і безслідно зникають десятки людей. Місцеві жителі підозрюють, що в зникненнях якось задіяно сімейство Сойєр, яке володіє місцевою бойнею. В один день підозри перетворюються у факти після того, як однієї жертві сім'ї вдається вижити. Місцевий шериф, незважаючи на бажання місцевих жителів влаштувати самосуд, збирається судити сім'ю офіційно, проте натовп розлючених городян оточує житло Сойєр, спалює його до тла і вбиває всіх членів сім'ї.

Через три десятиріччя, за сотні миль від маленького техаського містечка, дівчина на ім'я Хезер дізнається, що в Техасі у неї була бабуся, про існування якої вона навіть не підозрювала. Прибувши на місце з друзями, вона виявляє, що у спадок їй дістався даний маєток у Вікторіанському стилі. Правда у всього є своя ціна, і Хезер розуміє це, коли дізнається про кошмари, які таяться у підвалі будинку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер, детектив
В головних ролях
Олександра Даддаріо, Ден Йеджер, Трей Сонгз Таня Реймонд
Режисер
Джон Льюсенхоп
Сценарій
Адам Маркус
Прокат
З 07 лютого 2013
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
18 років