Відважні (16+)

Відважні (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Відважні» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отважные / Thank You for Your Service

Війна ні для кого не проходить безслідно. Особливо, якщо бачив її так близько. Повернувшись з бойових завдань у Іраку солдати намагаються налагодити мирне життя. Сержант Адам Шуман (Майлз Теллер) повернувся з війни зломленим. Та йому пощастило, що дружина завжди й в усьому його підтримує. Уіллу Уолеру (Джо Коул) пощастило менше. Його наречена разом з його донькою пішли від нього. Тепер він понад усе хоче їх знайти та поновити стосунки. Та є й такі як Соло (Беула Коале) – він переконаний, що війна зробила його життя кращим. Та не залежно від ставлення до пережитої війни усім доведеться повернутися до повсякденного життя.

Драма «Відважні» знята за романом Девіда Фінкела «Дякуємо за вашу службу». Адаптацію сценарію довірили Джейсону Холлу. Планувалося, що режисурою займеться Стівен Спілберг. З часом режисерське крісло посів сам Холл. Головна мета картини – донести до суспільства тяжкість посттравматичного стресового розладу.

imbd_logo Created with Sketch.
6.5/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Хейлі Беннетт, Майлз Теллер, Емі Шумер, Керрі Кехілл, Кіша Касл-Хьюз
Режисер
Джейсон Холл
Сценарій
Джейсон Холл, Девід Фінкел
Прокат
З 26 жовтня 2017, орієнтовно по 08 листопада 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 26 жовтня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
108 хв.
Вікові обмеження
16+