Ця незручна мить

Ця незручна мить (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ця незручна мить» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Этот неловкий момент / That Awkward Moment

Головні герої романтичної комедії «Ця незручна мить» – типові жителі Манхеттена Джейсон (Зак Ефрон), Деніел (Майлз Теллар) та Майкл (Майкл Б. Джордан). Коли Майкла кидає дівчина, друзі не дають йому впасти в депресію і приймають рішення – якщо у нього немає дівчини, то ніхто з них не стане заводити серйозних стосунків якомога довше. І що ж буде з їхніми обіцянками та їхньою дружбою, коли кожен, не ставлячи до відома решту, закохується та починає романтичні стосунки. Ось тут на друзів чекає безліч дуже незручних моментів.

Режисером та автором сценарію комедії «Ця незручна мить» являється дебютант Том Гормікен. Вперше про нього стало відомо після виходу «Муві 43», де він виступив у якості продюсера. Ознайомившись зі сценарієм Гомікена, продюсери компанії Treehouse Pictures на чолі з Джастіном Наппі довірили талановитому сценаристу також і постановку. На головні чоловічі ролі затвердили молодих, але доволі досвідчених Зака Ефрона, Майлза Теллара та Майкла Б. Джордана. Варто зазначити, що команда продюсерів картини другий раз поспіль береться за картину, головна роль у якій відведена Ефрону.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мелодрама, комедія
В головних ролях
Зак Ефрон, Майлз Теллар, Майкл Б. Джордан, Імоджен Путс, Едісон Тімлін, Джесіка Лукас
Режисер
Том Гормікен
Сценарій
Том Гормікен
Прокат
З 06 лютого 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
16 років