Вік Адалін

Вік Адалін (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вік Адалін» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Век Адалин / The Age of Adaline

У центрі сюжету життя молодої жінки на ім'я Адалін (Блейк Лайвлі). Вона народилася у 1908, подорослішала, вийшла заміж, народила дочку. Жила спокійним життям, поки страшна автокатастрофа не розділила життя Адалін на «до» і «після». Відновившись після отриманих травм, героїня виявила, що перестала старіти. Через деякий час цю особливість вже неможливо було приховувати, тому Адалін вирішила поїхати геть та розірвати з рідними усі зв'язки. Довге життя, позбавлене можливості старіти поряд із коханими людьми, усе більше обтяжує героїню.

Дивовижна історія про нестаріючу жінку «Вік Адалін» – це робота молодого режисера Лі Толанда Крігера. Однією з претенденток на головну роль була Кетрін Хейгл («Гола правда», «Життя як воно є»). Наталі Портман відмовилася від ролі. Свій вибір творці фільму зупинили на Блейк Лайвлі – американській моделі та актрисі, дружині Райана Рейнольдса, зірці телесеріалу «Пліткарка». Зйомки картини повністю проходили у Ванкувері.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Блейк Лайвлі, Міхіл Хаушман, Кеті Бейкер, Харрісон Форд, Еллен Берстін, Аманда Крю
Режисер
Лі Толанд Крігер
Сценарій
Дж. Мілліс Гудлі, Сальвадор Пашковіц
Прокат
З 11 червня 2015
Прокат в форматі 2D до:
Суми, Одеса Котовського - до 17 червня 2015 р.
Харків, Одеса Таїрова, Львів - до 24 червня 2015 р.
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
14 років