Нова Людина-павук: Висока напруга

Нова Людина-павук: Висока напруга (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Нова Людина-павук: Висока напруга» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Новый Человек-паук: Высокое напряжение / The Amazing Spider-Man 2

Фільм «Нова Людина-павук: Висока напруга» продовжить розповідь про життя Пітера Паркера (Ендрю Гарфілд). На перший погляд він – звичайний школяр, а насправді Пітер виконує роботу, яка не під силу багатьом дорослим. Він у спеціальному костюмі Людини-павука ефективніше будь-якого загону поліції очищає вулиці міста від злочинців. Пітер пам’ятає обіцянку, що дав перед смертю батьку своєї подруги Гвен Стейсі (Емма Стоун), однак розуміє, що йому вкрай тяжко дотримуватися обіцяного. Він повинен триматися якнайдалі від Гвен, аби не втягнути її у неприємності, проте почуття героя до дівчини занадто сильні. Від повсякденних справ Пітера відволіче поява нового ворога – Максвелла Діллона, Електро (Джеймі Фокс). Не дасть занудьгувати також і давній приятель Гаррі Озборт (Дейн ДеХаан) зі своїми знаннями про Пітерове минуле.

Фільм «Нова Людина-павук: Висока напруга» – другий із запланованих чотирьох фільмів про супергероя, знята у форматі ІМАХ. Злагоджена команда творців фільму працює таким чином, що дата виходу даної картини буда відома майже за рік до презентації першої. Третій фільм планується презентувати 10 червня 2016 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Ендрю Гарфілд, Емма Стоун, Джеймі Фокс, Пол Джаматті
Режисер
Марк Уебб
Сценарій
Алекс Куртцман, Роберто Орсі, Джефф Пінкнер
Прокат
З 24 квітня 2014
Тривалість
143 хв.
Вікові обмеження
14 років