Цього ранку у Нью-Йорку

Цього ранку у Нью-Йорку (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Цього ранку у Нью-Йорку» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Этим утром в Нью-Йорке / The Angriest Man in Brooklyn

Події картини «Цього ранку у Нью-Йорку» розгортаються в одній з клінік міста. Зі своїми скаргами до молодої лікарки Шерон Гілл (Міла Куніс) потрапляє Генрі Альтман (Робін Уільямс). У кожної людини буває тяжкий день, але у Генрі таке трапляється щодня. Він постійно перебуває у жахливому настрої, з легкістю ображає оточуючих і не рахується з чужою думкою. Доктор сповіщає пацієнта про небезпечну хворобу. Запальний та емоційний Альтман вимагає негайно вказати точний час – скільки йому залишилося. Доведена до люті лікарка випалює «90 хвилин» і з цього моменту життя обох перегортається з ніг на голову. Альтман поспішає робити усе те, що варто було б, перш ніж вирушити на той світ. А доктор Гілл збивається з ніг у пошуках пацієнта аби заспокоїти його.

Картина режисера Філа Олдена Робінсона – це рімейк ізраїльського фільму 1997 року «92 хвилини містера Баума». Для виконання головної ролі Робінсон запросив володаря премії «Оскар» Робіна Уільямса.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Робін Уільямс, Міла Куніс, Пітер Дінклейдж, Мелісса Лео, Джеймс Ерл Джонс
Режисер
Філ Олден Робінсон
Сценарій
Деніел Таплітц, Ассі Даян
Прокат
З 22 травня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років