Найкраще в мені

Найкраще в мені (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Найкраще в мені» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лучшее во мне / The Best of Me

Головні герої драми - Доусон Коул (Джеймс Марсден, Люк Брейсі) і Аманда Кольєр (Мішель Монахен, Ліана Ліберато) - були закохані одне одного ще в школі. Для обох це були перші почуття, перші стосунки, перша прив’язаність. І перше вимушене розставання. Через 20 років Доусон повертається в містечко, в якому виріс. Зустріч Аманди і Доусона переносить їх у юність, коли ніщо не заважало любити один одного. І кожен розуміє - це найкраще, що було в їх житті. Але чи вийде їм бути разом з тією ж безтурботною легкістю, що в молодості?

Драма «Найкраще в мені» знята за однойменним романом Ніколаса Спаркса, який переведений більш ніж на 40 мов світу. В англомовному варіанті книга побачила світ у жовтні 2011. Навесні 2012 стали до роботи над сценарієм. Спочатку планувалося, що головну роль виконає Пол Уокер, однак після його трагічної загибелі місце довірили Джеймсу Марсдену. Весь знімальний процес зайняв 42 дня влітку 2014.

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Мішель Монахен, Джеймс Марсден, Люк Брейсі, Ліана Ліберато, Скайлер Фіск
Режисер
Майкл Хоффман
Сценарій
Дж. Міллс Гудлі, Уілл Феттерс, Майкл Хоффман
Прокат
З 18 грудня 2014 по 24 грудня 2014
Тривалість
- хв.
Вікові обмеження
14 років