Найкраща пропозицiя

Найкраща пропозицiя (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Найкраща пропозицiя» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лучшее предложение / The Best Offer

Не кожна людина може похвалитися тією повагою і тією ексцентричністю, якими володіє геніальний мистецтвознавець Вірджіл Олдман. Він любить мистецтво, а особливо картинне, тому до нього звертаються люди з усього світу. Одного разу його запрошує у свій маєток таємнича клієнтка, що б він оцінив картини, які знаходяться у неї в підвалі. Приїхавши для оцінки й аналізу, Вірджіл познайомився з жінкою, але так її і не побачив - вона постійно ховалася за стінами і спостерігала за всім крізь невеликі отвори в стінах. Зацікавлений чоловік закохується в клієнтку через її голос. Жінкою виявилася молода дівчина, особливістю якої були її дивна і загадкова поведінка. Крім того, Вірджіла зацікавив дивний механізм, деталі якого нагадували деталі робота, котрі мистецтвознавець знайшов у підвалі будинку клієнтки.

Джузеппе Торнаторе відомий багатьом якщо не своїми ініціалами, то фільмами точно. Він зняв такі кінокартини, як "Легенда про піаніста", "Малена" і "Кінотеатр "Пардізо ". У зйомках фільму "Найкраща пропозиція", заснований на сценарії Торнаторе крім італійської студії, брала участь студія Warner Bros., А так, як сам по собі фільм англомовний, то в ньому взяли участь Джеффрі Раш, Джим Стерджес і Дональд Сазерленд. Для актриси Сільвії Хукс, уродженки Голландії, "Найкраща пропозиція" став першим англомовним фільмом в її кар'єрі. Основні зйомки проходили в період з квітня по липень 2012 року і включали в себе міста Трієсті, Больцано, Рим, Мілан, Фіденца, Мерано, Відень і Прагу. Випущений в Італії ще 1 січня 2013 року, фільм Торнаторе в інших країнах затримався до літа, дистрибуцією поза меж Італії в основному займалася студія Warner Bros, слідуючи букві укладеного контракту. У фільму існує альтернативна кінцівка, події якої відбуваються в одному з кафе в Римі. Це була первісна кінцівка, яку в підсумку частково перезняли і замінили на фінал більш складної "конструкції". Композитором Джузеппе Торнаторе запросив Енніо Морріконе, з яким режисер "Найкращої пропозиції" вже кілька разів працював до цього.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Італія, США
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер
В головних ролях
Джеффрі Раш, Джим Стерджесс, Сільвія Хукс, Дональд Сазерленд, Філіп Джексон, Дермот Краулі, Кіруна Стамелл, Лія Кебеде, Катерина Каподіліста, Ген Сето
Режисер
Джузеппе Торнаторе
Сценарій
Джузеппе Торнаторе
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження
16 років