Елiтне суспiльство

Елiтне суспiльство (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Елiтне суспiльство» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Элитное общество / The Bling Ring

У центрі сюжету фільму "Елітне суспільство" - п'ятеро підлітків. Більшість свого часу вони проводять на безкінечних вечірках у маєтках Лос-Анджелеса. Зачаровані світським життям зірок, вони попри що прагнуть наблизитися до своєї мрії. Найпростіший спосіб досягнути бажаного, на їхню думку - пробратися у будинок відомої особи та взяти те, що приглянулося - одяг, взуття, прикраси, гроші. Цим дівчата та хлопці і займаються, не боячись того, що їх можуть впіймати. На рахунку у підприємливих підлітків десять крадіжок зі зломом, а загальна вартість винесеного добра перевалила за три мільйони доларів.

Режисер та автор сценарію картини "Елітне суспільство" - Софія Коппола ("Незаймані-самогубці", "Труднощі перекладу", "Марія-Антуанетта", "Десь") - володар премій провідних кінофестивалів світу. Донька свого відомого батька Френсіса Копполи (трилогія "Хрещений батько"), Софія єдина жінка із США, яка будь-коли номінувалася на премію "Оскар" за режисуру. Більшість своїх фільмів вона зняла по власноруч написаному сценарію.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, кримінал
В головних ролях
Ізраель Бруссар, Кеті Чанг, Таісса Фарміга, Клер Еліс Жульєн, Джорджія Рок, Емма Уотсон
Режисер
Софія Коппола
Сценарій
Софія Коппола
Прокат
З 08 серпня 2013
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
16 років